KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018482
nr 1501 8482
Oidentifierad konstnär, Nunna, osignerad. Olja på duk, 54x46 cm, yttermått inklusive ram: 63x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:51:14
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr